Jatkettava ruokapöytä Dobok 110 / Bianco High Gloss, Ruskea (marmorikuvio, kiiltävä)
396,00 €
Varastossa: 4
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
-
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 110 cm (110 + 35 cm), leveys – 110 cm, korkeus – 76 cm;
- Paino: 38,2 kg
- Väri – pöytälevy: ruskea (marmorikuvio, kiiltävä), pöydän jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa esitetyistä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs pyöreä jatkettava ruokapöytä Dobok 110 / Bianco High Gloss. Ruskea marmorikuvioinen pöytälevy (kiiltävä). Helposti jatkettavissa 110 cm:stä 145 cm:iin (110 + 35 cm). Ihanteinen valinta sekä pienempiin että keskikokoisiin tiloihin.
Tämä tyylikäs soikea ruokapöytä ruskealla marmorikuvioisella pöytälevyllä tuo hienostuneisuutta sekä olohuoneisiin että ruokatiloihin. Pöytä Dobok 110 / Bianco High Gloss yhdistää tyylin ja käytännöllisyyden täydentäen sisustustasi erinomaisesti.
| Paino | 38,2 kg |
|---|---|
| Mitat | 110 × 110 × 76 cm (senttimetri) |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Forma | Pyöreä |
| Tyyli | Moderni |
| Väri | Malmi |
| Pöydän jalat | Metalli 30x50x1,5 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Ilgis | 110 cm |
| Leveys | 110 cm |
| Korkeus | 76 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 145 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







