Pöytä Klint 60 / Irony Super Matt, Harmaa (marmorikuvio)
92,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinta, jota käytetään pöytien pinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 60 cm, leveys – 60 cm, korkeus – 45 cm;
- Väri – pöytälevy: harmaa (marmorikuvio), pöydän jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetyistä eri näyttöasetusten vuoksi)
Pyöreä Klint 60 -sohvapöytä / Irony Super Matt on moderni ja tyylikäs ratkaisu olohuoneeseesi tai rentoutumisalueellesi. Harmaa pöytälevy hienovaraisella marmorikuviolla tuo eleganssia. Tämä sohvapöytä sopii erinomaisesti sekä moderniin että klassiseen sisustukseen.
| Paino | 12 kg |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 45 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Harmaa |
| Materiaali | |
| Tyyppi | Kahvipöytä |
| Korkeus | 45 cm |
| Leveys | 60 cm |
| Ilgis | 60 cm |
| Forma | Pyöreä |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days


