Jatkettava ruokapöytä Corin 180 / Bianco High Gloss, Ruskea (marmorikuvio, kiiltävä)
825,00 €
Varastossa: 4
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 180 cm (+ 60 cm), leveys – 100 cm, korkeus – 77 cm;
- Paino: 85,8 kg
- Väri – pöytälevy: ruskea (marmorikuvio), pöydän jalat: mustat. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa näkyvästä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs suorakaiteen muotoinen jatkettava ruokapöytä Corin 180 / Bianco High Gloss. Ruskea marmorikuvioinen pöytälevy. Voidaan helposti pidentää 180 cm:stä 240 cm:iin (180 + 60 cm).
Tämä jatkettava ruokapöytä sopii erinomaisesti sekä moderniin että klassiseen sisustukseen. Ruskea marmorikuvioinen pöytälevy on tyylikäs ja sopii monenlaisiin sisustuksiin. Pöytää voi helposti pidentää, joten se on ihanteellinen valinta suurempiin tiloihin tai perhejuhliin.
| Paino | 85,8 kg |
|---|---|
| Mitat | 180 × 100 × 77 cm (senttimetri) |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Malmi |
| Pöydän jalat | Metalli 40x80x1,5 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Korkeus | 77 cm |
| Leveys | 100 cm |
| Ilgis | |
| Maksimalus stalo ilgis | 240 cm |
| Forma | Suorakulmio |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days






