Baarituoli Mey / Coco 5 (Stool 65), Ruskea
105,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: sametti (hankauskestävyys 25000); vaahdotusmateriaali 32dns
- Mitat: leveys – 62 cm, syvyys – 52 cm, korkeus – 90 cm;
- Väri – istuin: ruskea, jalat: mustat. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvista eri näyttöasetusten vuoksi)
Moderni, ruskeansävyinen baarituoli Mey / Coco 5 (Stool 65).
Tämä tyylikäs baarituoli sopii erinomaisesti sekä moderniin että teolliseen sisustukseen. Elegantti siluetti matalilla käsinojilla ja mukavalla istuinosalla takaa toimivuuden. Vahvat mustat metallijalat tarjoavat vakautta, ja laadukkaat materiaalit kestävyyttä.
- Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 9,5 kg |
|---|---|
| Mitat | 60 × 51 × 87 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Malmi |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Korkeus | 90 cm |
| Syvyys | 52 cm |
| Leveys | 62 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days



