Pöytä Miami 90 / Bianco High Gloss, Ruskeanharmaa (marmorikuvio) – suuri
118,00 €
Varastossa: 1
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinta, käytetään pöytien pinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 90 cm, leveys – 90 cm, korkeus – 45 cm
- Väri: pöytälevy – ruskeanharmaa (marmorikuvio), jalat – mustat. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näytön asetuksista).
Pyöreä sohvapöytä, luotu moderniin ja viihtyisään sisustukseen. Ruskeanharmaa marmorikuvioinen pöytälevy tuo eleganssia, ja mustat metallijalat takaavat vakauden ja tukevuuden. Tämä pöytä ei ole vain käytännöllinen, vaan se täydentää esteettisesti olohuoneesi tilaa.
Voit tilata myös pienen pöydän (löydät sen tästä linkistä) ja käyttää sitä pöytäsarjana.
| Paino | 16,6 kg |
|---|---|
| Mitat | 90 × 90 × 45 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Harmaa, Malmi |
| Materiaali | |
| Tyyppi | Kahvipöytä |
| Korkeus | 45 cm |
| Leveys | 90 cm |
| Ilgis | 90 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days


