Baarituoli Mey /Odessa 650 (Stool 65), Vaaleanharmaa
105,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: kangas; polyuretaani 32dns
- Mitat: leveys – 62 cm, syvyys – 52 cm, korkeus – 90 cm;
- Väri – istuinosa: vaaleanharmaa, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista eri näyttöasetusten vuoksi)
Moderni, vaaleanharmaa baarituoli Mey / Odessa 650 (Stool 65)
Tämä tyylikäs baarituoli sopii erinomaisesti sekä moderniin että teolliseen sisustukseen. Elegantti siluetti matalilla käsinojilla ja mukavalla istuinosalla takaa toimivuuden. Vahvat mustat metallijalat tarjoavat vakautta, ja laadukkaat materiaalit kestävyyttä.
- Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 9,5 kg |
|---|---|
| Mitat | 60 × 51 × 87 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Harmaa |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Korkeus | 90 cm |
| Syvyys | 52 cm |
| Leveys | 62 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days



