Ruokatuoli Pari/Anka 04-Swivel Conic KD, Vaaleanharmaa
116,00 €
Varastossa: 3
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuin: tapetti(premium plus line);vaahtomuovi 32dns.
- Mitat: leveys – 77 cm, syvyys – 63 cm, korkeus – 85 cm;
- Paino (kpl): 8,35 kg
- Väri – istuin: vaaleanharmaa. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni, vaaleanharmaa ruokapöydän tuoli käsinojilla Pari/Anka 04-Swivel Conic KD. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle.
Tämä moderni käsinojallinen ruokapöydän tuoli tarjoaa poikkeuksellista mukavuutta. Sen elegantti muotoilu koristaa sisustusta, ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Mukavat käsinojat ja ergonominen muoto mahdollistavat mukavuuden ruokailutilassa tai olohuoneessa. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle. Tämä ruokapöydän tuoli on erinomainen valinta moderneihin ja toimiviin koteihin.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 8,35 kg |
|---|---|
| Mitat | 77 × 63 × 85 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Harmaa |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 63 cm |
| Leveys | 77 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days





