Ruokapöydän tuoli Comfy UF860-17B, Tummanruskea
73,00 €
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Materiaali: Istuinosa: kangas; Jalat: metallia, pinnoitettu mustalla pulverimaalilla
- Mitat: leveys – 49 cm, syvyys – 51 cm, korkeus – 82 cm, istuinkorkeus – 47 cm, istuinsyvyys – 46 cm, selkänojan korkeus – 25 cm, selkänojan leveys – 50 cm.
- Väri: istuinosa: tummanruskea, jalat: musta. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Comfy-tuoli korostaa modernia siluettia: kevyesti kaareva selkänoja ja ruskea kangasverhoilu luovat puhtaan, esteettisen linjan. Mustat metallijalat takaavat vakauden. Se on mukava ja tyylikäs valinta niin ruokailutilaan kuin työpisteeseenkin.
Minimitilausmäärä – kpl.
| Paino | 5,3 kg |
|---|---|
| Mitat | 51 × 49 × 82 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Väri | Malmi |
| Materiaali | Gobeliini |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Korkeus | 82 cm |
| Leveys | 49 cm |
| Syvyys | 51 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days





