Ruokapöydän tuoli Tango CL-12, Ruskeanharmaa
60,00 €
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistus: Istuinosa: kangas; Vaahtomuovin tiheys: 22 kg/m³ (22 dns); Selkänoja: taivutettu puinen selkälevy; Jalat: metalliset, musta jauhemaalipinnoite; Säädettävät tukinojajalat
- Mitat: leveys – 44 cm, syvyys – 62 cm, korkeus – 85 cm, istuinosan korkeus – 48 cm, istuimen syvyys – 53 cm, selkänojan korkeus – 43 cm.
- Väri: istuinosa: ruskeanharmaa, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa näkyvästä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tango-tuoli erottuu pehmeällä, timanttikuviolla ommelulla selkänojalla ja tyylikkäästi kaarevalla muodolla, joka tarjoaa erinomaisen mukavuuden. Tukevat mustat metallijalat takaavat vakauden. Erinomainen valinta niin ruokailutilaan kuin työtilaan.
Minimitilausmäärä – kpl.
| Paino | 5,3 kg |
|---|---|
| Mitat | 62 × 44 × 85 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Väri | Malmi |
| Materiaali | Gobeliini |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Korkeus | 85 cm |
| Leveys | 44 cm |
| Syvyys | 62 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days





