Ruokapöydän tuoli Beverly UF995-08, Sammaleenvihreä
68,00 €
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistus: Istuinosa: kangas; Vaahtomuovin tiheys: 22 kg/m³ (22 dns); Selkänoja: taivutettu puinen selkälevy; Jalat: metalliset, musta jauhemaalipinnoite; Säädettävät tukinojajalat
- Mitat: leveys – 46 cm, syvyys – 58 cm, korkeus – 97 cm, istuimen korkeus – 43 cm, istuimen syvyys – 40 cm, selkänojan korkeus – 37 cm
- Väri: istuinosa: sammaleenvihreä, jalat: musta. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa näkyvästä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Beverly UF995-08 – moderni ja mukava ruokapöydän tuoli sammaleenvihreällä kankaalla verhoillulla istuimella ja ergonomisella, taivutetusta puusta valmistetulla selkänojalla. Metallijalat takaavat vakauden ja kestävyyden, ja säädettävät tukinojajalat mahdollistavat tuolin helpon sovittamisen erilaisille lattioille. Minimalistisen designinsa ansiosta tämä tuoli sopii erinomaisesti ruokailutilaan, keittiöön tai työtilaan.
Minimitilausmäärä – kpl.
| Paino | 5 kg |
|---|---|
| Mitat | 58 × 46 × 97 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Väri | Vihreä |
| Materiaali | Gobeliini |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Korkeus | 97 cm |
| Leveys | 46 cm |
| Syvyys | 58 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days





