Ruokatuoli Beverly UF995-03, vaaleanbeige
68,00 €
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistus: Istuinosa: kangas; Vaahtomuovin tiheys: 22 kg/m³ (22 dns); Selkänoja: taivutettu puinen selkälevy; Jalat: metalliset, musta jauhemaalipinnoite; Säädettävät tukinojajalat
- Mitat: leveys – 46 cm, syvyys – 58 cm, korkeus – 97 cm, istuimen korkeus – 43 cm, istuimen syvyys – 40 cm, selkänojan korkeus – 37 cm
- Väri: istuinosa: vaaleanbeige, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi hieman poiketa kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näytön asetuksista)
Beverly UF995-03 on moderni ja mukava ruokatuoli, jossa on vaaleanbeigellä kankaalla verhoiltu istuin ja ergonominen, kaarevasta puusta valmistettu selkänoja. Metallijalat tuovat vakautta ja kestävyyttä, ja säädettävien tukijalkojen ansiosta tuoli on helppo mukauttaa erilaisille lattioille. Minimalistisen muotoilunsa ansiosta tämä tuoli sopii täydellisesti ruokailutilaan, keittiöön tai työpisteeseen.
Minimitilausmäärä – kpl.
| Paino | 5 kg |
|---|---|
| Mitat | 58 × 46 × 97 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Väri | Hiekka |
| Materiaali | Gobeliini |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Korkeus | 97 cm |
| Leveys | 46 cm |
| Syvyys | 58 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days






