Ruokapöytä Oslo 220 / Sonata Super Matt Nonwoven, Musta (marmorikuvio)
627,00 €
Varastossa: 4
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy melamiinia (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöydän runko MDF-levyä, pöydän jalat tammipuun jäljitelmää;
- Mitat: pituus – 220 cm, leveys – 103 cm, korkeus – 76 cm;
- Paino: 64,2 kg
- Väri – pöytälevy: musta (marmorijäljitelmä). (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä eri näyttöasetusten vuoksi)
- Ei jatkomekanismia
Tämä elegantti, pyöristetyillä kulmilla varustettu suorakaiteen muotoinen ruokapöytä erottuu alkuperäisillä jaloillaan ja hienostuneella, mustalla marmorijäljitelmäpöytälevyllään. Moderni pöytä sopii täydellisesti niin minimalistiseen kuin klassiseenkin sisustukseen, tuoden tilaan ainutlaatuisuutta ja esteettisyyttä. Laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden ja helpon hoidon, joten tästä Oslo 220 / Sonata Super Matt Nonwoven -pöydästä tulee paitsi toimiva, myös tyylikäs yksityiskohta kotiisi.
| Paino | 64,2 kg |
|---|---|
| Mitat | 220 × 103 × 76 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Pöydän jalat | Tammi jäljitelmä |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Väri | Musta |
| Korkeus | 76 cm |
| Leveys | 103 cm |
| Ilgis | 220 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Ei |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days



