Ruokatuoli Duro / Coco 10 / Uras 12 – Conic KD (Copy)
Alkuperäinen hinta oli: 142,00 €.57,00 €Nykyinen hinta on: 57,00 €.-60% OFF
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa – verhoilu / keinonahka, vaahtomuovi 32 DNS; runko – MDF 18 mm; jalat – metallia, paksuus 1,2 mm.
- Mitat: leveys – 64 cm, syvyys – 61 cm, korkeus – 84 cm; istuinkorkeus – 50 cm.
- Väri: istuinosa – vaaleanharmaa/harmaa, jalat – mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi.)
Moderni ruokatuoli käsinojilla Duro / Coco 10 / Uras 12 – Conic KD.
Tämä moderni ruokapöydän tuoli käsinojilla erottuu tyylikkäällä muotoilullaan ja mukavuudellaan. Verhoilu pehmeällä tekstuuriefektillä luo kodikkuuden tunteen, ja ergonominen muoto lisää mukavuutta. Tuoli sopii erinomaisesti ruokailutilaan, keittiöön, olohuoneeseen tai työtilaan. Se on ihanteellinen valinta tyyliä ja toiminnallisuutta etsiville.
- Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 8,25 kg |
|---|---|
| Mitat | 64 × 61 × 84 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Harmaa, Tummanharmaa |
| Istumapaikat | Gobeliini / Nahkajäljitelmä |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Korkeus | 84 cm |
| Syvyys | 61 cm |
| Leveys | 64 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days




