Ruokatuoli Simo Visco/Eden 6-Conic KD, Harmaa
131,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: verhoilu (premium plus -linja); polyuretaani 32dns, viskoelastinen materiaali (muistivaahto)
- Mitat: leveys – 52 cm, syvyys – 60 cm, korkeus – 87 cm;
- Paino (kpl): 8,5 kg
- Väri: istuin: harmaa, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni, harmaa ruokatuoli Simo Visco/Eden 6-Conic KD
Simo Visco/Eden 6-Conic KD -ruokatuoli erottuu poikkeuksellisella mukavuudellaan – siinä käytetään viskoelastista materiaalia (memory foam), joka mukautuu kehon muotoihin ja tarjoaa miellyttävän tuen myös pidempään istuttaessa. Elegantti muotoilu mahdollistaa tuolin yhdistämisen niin moderniin kuin klassiseenkin sisustukseen.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 8,5 kg |
|---|---|
| Mitat | 52 × 60 × 87 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Harmaa |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Korkeus | 87 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Leveys | 52 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days



