Ruokatuoli Simo Visco/Odessa 550-Conic KD, Sininen
131,00 €
Varastossa: 3
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: verhoilu (premium plus -linja); polyuretaani 32dns, viskoelastinen materiaali (muistivaahto)
- Mitat: leveys – 52 cm, syvyys – 60 cm, korkeus – 87 cm;
- Paino (kpl): 8,5 kg
- Väri – istuinosa: sininen, jalat: musta. (Huonekalun sävy todellisuudessa voi hieman poiketa kuvissa esitetyistä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Moderni, sininen ruokatuoli ilman käsinojia Simo Visco/Odessa 550-Conic KD.
Tämä moderni, sininen ruokatuoli erottuu minimalistisella muotoilullaan. Mukava ja ergonominen muoto takaa käyttömukavuuden, ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Simo Visco/Odessa 550-Conic KD -tuoli sopii täydellisesti sekä moderniin että klassiseen sisustukseen tuoden tilaan eleganssia ja toimivuutta.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 8,35 kg |
|---|---|
| Mitat | 50 × 60 × 88 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Sininen |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Tuolin jalat | Metalli |
| Korkeus | 87 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Leveys | 52 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days



