Suorakaiteen muotoinen jatkettava ruokapöytä Filis 145 / Zirve, Ruskea (puujäljitelmä)
343,00 €
Varastossa: 5
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 145 cm (145 + 40 cm), leveys – 90 cm, korkeus – 76 cm;
- Paino: 41,9 kg
- Väri – pöytälevy: ruskea (puujäljitelmä), pöydän jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs suorakaiteen muotoinen jatkettava ruokapöytä Filis 145 / Zirve. Ruskea puujäljitelmäkuvioinen pöytälevy. Voidaan helposti pidentää 145 cm:stä 185 cm:iin (145 + 40 cm)
Suorakaiteen muotoinen jatkettava ruokapöytä Filis 145 / Zirve on moderni ja toimiva valinta ruokailutilaasi. Ruskea puujäljitelmäkuvioinen pöytälevy tuo sisustukseen lämpöä ja luonnollisuutta. Pöytää on helppo pidentää, joten se mukautuu täydellisesti niin arjen tarpeisiin kuin vieraiden vastaanottoonkin. Tukevat metallijalat takaavat vakauden, ja ainutlaatuinen muotoilu luo tyylikkään ilmeen.
| Paino | 41,9 kg |
|---|---|
| Mitat | 145 × 90 × 76 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Malmi, Ruskea (puu) |
| Pöydän jalat | Metalli 40×1,2 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Korkeus | 76 cm |
| Leveys | 90 cm |
| Ilgis | 145 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 185 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days






