* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöydän tuoli Rarra/Uras 2-Conic KD, Ruskea
Alkuperäinen hinta oli: 95,00 €.76,00 €Nykyinen hinta on: 76,00 €.-20% OFF
Varastossa: 4
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: keinonahka; poroloni 32dns;
- Mitat: leveys – 59 cm, syvyys – 60 cm, korkeus – 85 cm;
- Paino (kpl): 7,6 kg
- Väri – istuinosa: harmaa, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tämä moderni harmaa ruokapöydän tuoli Rarra/Uras 2-Conic KD käsinojilla sopii täydellisesti tyylikkääseen sisustukseen. Ergonominen muotoilu tarjoaa maksimaalisen mukavuuden ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Se on täydellinen yhdistelmä tyyliä ja mukavuutta. Yleisen värinsä ja ergonomisen muotoilunsa ansiosta tämä tuoli sopii sekä moderniin että klassiseen sisustukseen. Ihanteellinen ratkaisu ruokailutilaasi tai olohuoneeseesi.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 7,6 kg |
|---|---|
| Mitat | 59 × 60 × 85 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa |
| Istumapaikat | Keinonahka |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Plotis | 59 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







