* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokatuoli Rarra/Uras 12-Swivel Conic KD, Harmaa
111,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: keinonahka; poroloni 32dns;
- Mitat: leveys – 59 cm, syvyys – 60 cm, korkeus – 84 cm;
- Paino (kpl): 7,6 kg
- Väri – istuinosa: harmaa, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tämä moderni harmaa ruokatuoli Rarra/Uras 12-Conic KD käsinojilla sopii täydellisesti tyylikkääseen sisustukseen. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle.
Ergonominen muotoilu tarjoaa maksimaalisen mukavuuden, ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Se on erinomainen yhdistelmä tyyliä ja mukavuutta. Yleistensävy ja ergonominen muotoilu tekevät tuolista sopivan sekä moderniin että klassiseen sisustukseen. Täydellinen ratkaisu ruokailutilaan tai olohuoneeseen.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 7,6 kg |
|---|---|
| Mitat | 59 × 60 × 85 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa |
| Istumapaikat | Keinonahka |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 84 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Plotis | 59 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days








