* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Klint 40 -pöytä / Valkoinen korkeakiilto, Valkoinen (marmorikuvio)
73,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytien pinnoilla), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 40 cm, leveys – 40 cm, korkeus – 55 cm;
- Väri – pöytälevy: valkoinen (marmorikuvio), pöydän jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä eri näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs pyöreä sivupöytä Klint 40 / Valkoinen korkeakiilto – moderni ja monikäyttöinen valinta mihin tahansa sisustukseen. Tämä kompakti pöytä sopii erinomaisesti käytettäväksi kahvi- tai sivupöytänä sohvan, sängyn tai nojatuolin vieressä – niin olohuoneessa kuin makuuhuoneessakin. Sen kevyt rakenne mahdollistaa helpon siirtämisen haluttuun paikkaan.
| Paino | 9 kg |
|---|---|
| Mitat | 40 × 40 × 55 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Valkoinen |
| Medžiaga | |
| Tyyppi | Kahvipöytä, Sivupöytä |
| Aukštis | 55 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Ilgis | 40 cm |
| Forma | Pyöreä |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days


