* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöydän tuoli Mio / Raven 15, Harmaa (pyörivä jalusta)
139,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosan materiaali: kangas, vaahtomuovin tiheys: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mitat: leveys – 59 cm, syvyys – 62,5 cm, korkeus – 81,5 cm, istuinkorkeus: 49 cm
- Väri: istuin: harmaa, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni ruokapöydän tuoli Mio, jossa on pehmeä pyöreä istuinosa ja ergonominen selkänoja, takaa mukavuuden ja tyylin. Kääntyvä jalusta (kääntyy 360°, palautusmekanismilla) tarjoaa lisää toiminnallisuutta, joten tuoli sopii erinomaisesti sekä ruokailutilaan että työtilaan.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 10,4 kg |
|---|---|
| Mitat | 59 × 62,5 × 51,5 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Harmaa |
| Medžiaga | Gobeliini |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Aukštis | 86 cm |
| Plotis | 59 cm |
| Syvyys | 62,5 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days








