* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Laajennettava ruokapöytä Corin 180 / Traverten, Hiekanväri (Travertiinimarmorikuvio)
726,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 180 cm (+ 60 cm), leveys – 100 cm, korkeus – 77 cm;
- Paino: 85,8 kg
- Väri – pöytälevy: hiekanväri (Travertiinimarmorikuvio), pöydän jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs suorakulmainen laajennettava ruokapöytä Corin 180 / Traverten. Hiekanvärinen travertiinimarmorikuvioinen pöytälevy. Voidaan helposti pidentää 180 cm:stä 240 cm:iin (180 + 60 cm).
Tämä jatkettava ruokapöytä sopii erinomaisesti sekä moderniin että klassiseen sisustukseen. Hiekanvärinen marmorikuvioinen pöytälevy on tyylikäs ja sopii moniin sisustuksiin. Pöytää voi helposti pidentää, joten se on ihanteellinen valinta suurempiin tiloihin tai perhejuhliin.
| Paino | 85,8 kg |
|---|---|
| Mitat | 180 × 100 × 77 cm (senttimetri) |
| Spalva | Hiekka |
| Pöydän jalat | Metalli 40x80x1,5 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Ilgis | |
| Maksimalus stalo ilgis | 240 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days






