* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöydän tuoli Christy / Raven 30, Ruskea (kääntyvä jalusta) (Copy) (Copy) (Copy) (Copy) (Copy) (Copy)
146,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosan materiaali: sametti, vaahtomuovin tiheys: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mitat: leveys – 61 cm, syvyys – 63,5 cm, korkeus – 85 cm, istuinkorkeus – 50 cm
- Väri: istuin: ruskea, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Ruokapöydän tuoli Christy / Raven 30.
Moderni ja erittäin mukava ruokapöydän tuoli, jossa on pehmeä samettiverhoilu sekä mukava selkänoja ja käsinojat. Kääntyvä jalusta (kääntyy 360°, palautusmekanismilla) tarjoaa lisää toiminnallisuutta, joten tuoli sopii erinomaisesti sekä ruokailutilaan että työtilaan.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 21,4 kg |
|---|---|
| Mitat | 63 × 63,5 × 85 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Malmi |
| Medžiaga | Sametti |
| Istumapaikat | Sametti |
| Aukštis | 85 cm |
| Syvyys | 63,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







