* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokailutuoli Pari/Odessa 620-Swivel Conic KD, Tummanharmaa
136,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuin: tapetti(premium plus line);vaahtomuovi 32dns.
- Mitat: leveys – 77 cm, syvyys – 63 cm, korkeus – 85 cm;
- Paino (kpl): 8,35 kg
- Väri – istuin: tummanharmaa. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni, tummanharmaa ruokapöydän tuoli käsinojilla Pari/Odessa 620-Swivel Conic KD. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle.
Tämä moderni tummanharmaa ruokapöydän tuoli käsinojilla tarjoaa erinomaista mukavuutta. Sen elegantti muotoilu koristaa sisustusta, ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Mukavat käsinojat ja ergonominen muoto mahdollistavat mukavuuden ruokailutilassa tai olohuoneessa. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle. Ruokapöydän tuoli Pari/Odessa 620-S on loistava valinta moderneihin ja toiminnallisiin koteihin.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 8,35 kg |
|---|---|
| Mitat | 77 × 63 × 85 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Syvyys | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days










