* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Jatkettava ruokapöytä Meli 138 / Marmo Super Matt, valkoinen (marmorikuvio)
Alkuperäinen hinta oli: 776,00 €.634,00 €Nykyinen hinta on: 634,00 €.-18% OFF
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 138 cm (+ 50 cm), leveys – 138 cm, korkeus – 77 cm;
- Paino: 71 kg
- Väri – pöytälevy: valkoinen (marmorikuvio), pöydän jalat: musta (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvien sävyistä johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Tyylikäs ovaali jatkettava ruokapöytä Meli 138 / Marmo Super Matt. Valkoinen marmoria jäljittelevä pöytälevy. Helppo pidentää 138 cm:stä 188 cm:iin (138 + 50 cm).
Tämä tyylikäs ovaali ruokapöytä, jossa on valkoinen marmoria jäljittelevä pöytälevy ja alkuperäiset jalat, tuo modernia ilmettä ja eleganssia mihin tahansa sisustukseen. Pöytä voidaan helposti pidentää 138 cm:stä 188 cm:iin (138 + 50 cm), joten se on loistava valinta sekä ruokailu- että olohuonetiloihin. Jatkettava pöytä Meli 138 / Marmo Super Matt yhdistää käytännöllisyyden ja tyylin ja on upea lisä kotisi sisustukseen.
| Paino | 70,95 kg |
|---|---|
| Mitat | 138 × 138 × 77 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa, Valkoinen |
| Pöydän jalat | Metalli 40x80x1,5 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 138 cm |
| Ilgis | 138 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 188 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saatavilla osoitteessa |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days










