* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Jatkettava ruokapöytä Meli 138 / Cosmos High Gloss, Harmaa (marmorikuvio)
776,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 138 cm (+ 50 cm), leveys – 138 cm, korkeus – 77 cm;
- Paino: 71 kg
- Väri – pöytälevy: harmaa (marmorijäljitelmä), pöydän jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs ovaali jatkettava ruokapöytä Jatkettava pöytä Meli 138 / Cosmos High Gloss. Harmaa marmorijäljitelmä pöytälevy (kiiltävä). Helppo pidentää 138 cm:stä 188 cm:iin (138 + 50 cm).
Tämä tyylikäs ovaali ruokapöytä marmorijäljitelmäpinnalla ja alkuperäisillä jaloilla tuo modernia ilmettä ja eleganssia mihin tahansa sisustukseen. Pöytää voidaan helposti pidentää, joten se on erinomainen valinta sekä ruokailu- että olohuonetiloihin. Meli 138 / Cosmos High Gloss -jatkopöytä yhdistää eleganssin ja toiminnallisuuden, rikastuttaen ruokailu- tai olohuoneesi tilaa tyylikkäällä ja käytännöllisellä ratkaisulla.
| Paino | 71 kg |
|---|---|
| Mitat | 138 × 138 × 77 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa |
| Pöydän jalat | Metalli 40x80x1,5 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 138 cm |
| Ilgis | 138 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 188 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saatavilla osoitteessa |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







