* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöydän tuoli Pari/Odessa 650-Swivel Conic KD, vaaleanharmaa
136,00 €
Varastossa: 3
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuin: tapetti(premium plus line);vaahtomuovi 32dns.
- Mitat: leveys – 77 cm, syvyys – 63 cm, korkeus – 85 cm;
- Paino (kpl): 8,35 kg
- Väri – istuin: vaaleanharmaa. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni, vaaleanharmaa ruokapöydän tuoli käsinojilla Pari/Odessa 650-Swivel Conic KD. Tuoli pyörii 90° vasemmalle ja 90° oikealle.
Tämä moderni vaaleanharmaa ruokapöydän tuoli käsinojilla tarjoaa erinomaista mukavuutta. Sen elegantti muotoilu koristaa sisustusta, ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Mukavat käsinojat ja ergonominen muoto mahdollistavat mukavuuden ruokailutilassa tai olohuoneessa. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 8,35 kg |
|---|---|
| Mitat | 77 × 63 × 85 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Syvyys | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days









