* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokailutuoli Pari/Odessa 450-Swivel Conic KD, Sammaleenvihreä
136,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: verhoilu; polyuretaani 32dns
- Mitat: leveys – 77 cm, syvyys – 63 cm, korkeus – 85 cm;
- Paino: 17 kg
- Väri – istuinosa: sammaleenvihreä. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista eri näyttöasetusten vuoksi)
Moderni, sammaleenvihreä ruokapöydän tuoli käsinojilla Pari/Odessa 450-Swivel Conic KD. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle.
Tämä moderni sammaleenvihreä ruokailutuoli käsinojilla tarjoaa erityistä mukavuutta. Sen tyylikäs muotoilu koristaa sisustusta, ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Mukavat käsinojat ja ergonominen muoto mahdollistavat mukavuudesta nauttimisen ruokailutilassa tai olohuoneessa. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle. Tämä ruokailutuoli on loistava valinta moderneihin ja toiminnallisiin koteihin.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 16,7 kg |
|---|---|
| Mitat | 77 × 63 × 85 cm (senttimetri) |
| Spalva | Vihreä |
| Istumapaikat | Veliour |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Syvyys | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days





