* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Suorakulmainen jatkettava ruokapöytä Filis 145 / Marmo Super Matt, Valkoinen (marmorikuvio)
396,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 145 cm (145 + 40 cm), leveys – 90 cm, korkeus – 76 cm;
- Paino: 41,9 kg
- Väri – pöytälevy: valkoinen (marmorikuvio), pöydän jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä eri näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs suorakulmainen jatkettava ruokapöytä Filis 145 / Marmo Super Matt. Valkoinen marmoria jäljittelevä pöytälevy. Helppo pidentää 145 cm:stä 185 cm:iin (145 + 40 cm).
Suorakulmainen jatkettava ruokapöytä Filis 145 / Marmo Super Matt on moderni ja toimiva valinta ruokailutilaasi tai keittiöösi. Valkoinen marmoria jäljittelevä pöytälevy tuo sisustukseen luonnollisuutta. Pöytää voi helposti pidentää, joten se sopii sekä arjen tarpeisiin että vieraiden kestitsemiseen. Vahvat metallijalat takaavat vakauden ja ainutlaatuinen muotoilu tyylikkyyden.
| Paino | 41,9 kg |
|---|---|
| Mitat | 145 × 90 × 76 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Valkoinen |
| Pöydän jalat | Metalli 40×1,2 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 145 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 185 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







