* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Laajennettava ruokapöytä Ruta 96 / Irony Super Matt, Harmaa
363,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 95 cm (95 + 30 cm), leveys – 95 cm, korkeus – 75 cm;
- Paino: 26,8 kg;
- Väri – pöytälevy: harmaa (marmorijäljitelmä), jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs pyöreä jatkettava ruokapöytä Ruta 96 / Irony Super Matt. Harmaa marmorin jäljitelmäpöytälevy. Helppo pidentää 95 cm:stä 125 cm:iin (95 + 30 cm). Ihanteellinen valinta sekä pienempiin että keskikokoisiin tiloihin.
Tämä tyylikäs ruokapöytä tuo viihtyisyyttä ja hienostuneisuutta mihin tahansa sisustukseen.
| Paino | 26,8 kg |
|---|---|
| Mitat | 95 × 95 × 75 cm (senttimetri) |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa |
| Forma | Pyöreä |
| Stilius | Moderni |
| Praplėtimo mechanizmas | Saatavilla osoitteessa |
| Medžiaga | MDF, Metalli |
| Ilgis | 95 cm |
| Plotis | 95 cm |
| Aukštis | 75 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 125 |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







