* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Pöytä Miami 68 / Retro Stone, Harmaa (betonijäljitelmäkuvio) – pieni
81,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinta, käytetään pöytien pinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 68 cm, leveys – 68 cm, korkeus – 40 cm
- Väri: pöytälevy – harmaa (marmorikuvio), jalat – mustat. (Huonekalujen sävy saattaa todellisuudessa poiketa hieman kuvista erilaisten näyttöasetusten vuoksi).
Pyöreä kahvipöytä, suunniteltu moderniin ja viihtyisään sisustukseen. Harmaa marmorikuvioinen pöytälevy tuo eleganssia, ja mustat metallijalat takaavat vakauden ja kestävyyden. Tämä pöytä ei ole vain käytännöllinen, vaan se täydentää myös esteettisesti olohuoneesi tilaa.
Voit tilata myös ison pöydän (löydät sen tästä linkistä) ja käyttää sitä pöytäryhmänä.
| Paino | 16,6 kg |
|---|---|
| Mitat | 68 × 68 × 40 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa |
| Medžiaga | |
| Tyyppi | Kahvipöytä |
| Aukštis | 40 cm |
| Plotis | 68 cm |
| Ilgis | 68 cm |
| Forma | Pyöreä |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days




