* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Sohvapöytä Miami 90 / Retro Stone, Harmaa (betonijäljitelmäkuvio) – suuri
107,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinta, käytetään pöytien pinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 90 cm, leveys – 90 cm, korkeus – 45 cm
- Väri: pöytälevy – harmaa (betonijäljitelmäkuvio), jalat – mustat. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi).
Pyöreä sohvapöytä, joka on suunniteltu moderniin ja viihtyisään sisustukseen. Harmaa betonijäljitelmäkuvioinen pöytälevy tuo eleganssia, ja mustat metallijalat takaavat vakauden ja kestävyyden. Tämä pöytä on paitsi käytännöllinen, myös esteettisesti täydentää olohuoneesi tilaa.
Voit tilata myös pienen pöydän (löydät sen tästä linkistä) ja käyttää sitä pöytäsarjana.
| Paino | 16,6 kg |
|---|---|
| Mitat | 90 × 90 × 45 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa |
| Medžiaga | |
| Tyyppi | Kahvipöytä |
| Aukštis | 45 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 90 cm |
| Forma | Pyöreä |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days




