* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Pöytä Miami 68 / Traverten, Hiekanväri (Travertiinin marmorikuvio) – pieni
81,00 €
Varastossa: 4
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinta, käytetään pöytien pinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 68 cm, leveys – 68 cm, korkeus – 40 cm
- Väri: pöytälevy – hiekanväri (Travertiinin marmorikuvio), jalat – mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetyistä erilaisten näyttöasetusten vuoksi).
Pyöreän muotoinen kahvipöytä, suunniteltu moderniin ja viihtyisään sisustukseen. Hiekanvärinen travertiinin marmorikuvioinen pöytälevy tuo eleganssia, ja mustat metallijalat takaavat vakauden ja tukevuuden. Tämä pöytä ei ole vain käytännöllinen, vaan myös esteettisesti täydentää olohuoneesi tilaa.
Voit tilata myös ison pöydän (löydät sen tästä linkistä) ja käyttää sitä pöytäryhmänä.
| Paino | 16,6 kg |
|---|---|
| Mitat | 68 × 68 × 40 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Hiekka |
| Medžiaga | |
| Tyyppi | Kahvipöytä |
| Aukštis | 40 cm |
| Plotis | 68 cm |
| Ilgis | 68 cm |
| Forma | Pyöreä |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days





