* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Kulmasohva SEDONA RV, 2-paikkainen, vaaleanharmaa
1403,00 €
Varastossa: 3
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistus: Istuinosa: gobeliini; vaahtomuovi 28 DNS;
- Ominaisuudet: yksi sähkötoiminen ulosvedettävä moduuli (kaukosäätimellä ohjattava); pidennetty istuinosa integroidulla säilytystilalla;
- Pidennetty istuinosa oikealla puolella
- Mitat: pituus: 213/174 cm; leveys: 110 cm; korkeus: 77/96 cm;
- Väri – vaaleanharmaa. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi.)
Tämä moderni kulmasohva on suunniteltu takaamaan korkea mukavuustaso ja käytännöllinen tilan hyödyntäminen. Sähkötoiminen ulosvedettävä moduuli mahdollistaa istuinosan mukavan pidentämisen ja miellyttävän lepoalueen luomisen, ja pitkä osa säilytystilalla tarjoaa lisätilaa erilaisten kotitavaroiden säilyttämiseen.
Tämä sohva on erinomainen valinta nykyaikaiseen sisustukseen, jossa arvostetaan mukavuutta, toiminnallisuutta ja esteettistä muotoilua.
| Paino | 115,40 kg |
|---|---|
| Mitat | 213 × 110 × 77 cm (senttimetri) |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Harmaa |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Ilgis | 213/174 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 77/96 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days






