* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Kulmasohva SEDONA RV, Tummanharmaa
1403,00 €
Varastossa: 3
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistus: Istuinosa: gobeliini; vaahtomuovi 28 DNS;
- Ominaisuudet: yksi sähkötoiminen ulosvedettävä moduuli (kaukosäätimellä ohjattava); pidennetty istuinosa integroidulla säilytyslaatikolla;
- Pidennetty istuinosa oikealla puolella
- Mitat: pituus: 213/174 cm; leveys: 110 cm; korkeus: 77/96 cm;
- Väri – tummanharmaa. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näytön asetuksista.)
Tämä moderni kulmasohva on suunniteltu tarjoamaan korkeaa mukavuutta ja käytännöllistä tilankäyttöä. Sähkötoiminen ulosvedettävä moduuli mahdollistaa istuinosan kätevän pidentämisen ja entistä miellyttävämmän oleskelualueen luomisen, ja pitkä osa säilytyslaatikolla tarjoaa lisätilaa erilaisten kodin esineiden säilytykseen.
Tämä sohva on erinomainen valinta moderniin sisustukseen, jossa arvostetaan mukavuutta, toiminnallisuutta ja esteettistä muotoilua.
| Paino | 115,40 kg |
|---|---|
| Mitat | 213 × 110 × 77 cm (senttimetri) |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Harmaa, Tummanharmaa |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Ilgis | 213/174 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 77/96 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days






