* Kaikki huonekalut ovat varastossa
SEDONA LV kolmen istuttava kulmasohva, vaaleanharmaa
1667,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistus: Istuinosa: gobeliini; vaahtomuovi 28 DNS;
- Ominaisuudet: kaksi sähköisesti ulosvedettävää moduulia (kaukosäätimellä ohjattavat); pidennetty istuinosa integroidulla säilytyslaatikolla;
- Pidennetty istuinosa vasemmalla puolella
- Mitat: pituus: 294/174 cm; leveys: 110 cm; korkeus: 77/96 cm
- Väri – vaaleanharmaa. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman esitetyistä kuvista erilaisten näyttöasetusten vuoksi.)
Tämä moderni kulmasohva on suunniteltu yhdistämään maksimaalinen mukavuus ja toiminnallisuus. Kaksi sähköisesti ulosvedettävää moduulia mahdollistavat istuinosan pidentämisen ja erittäin mukavan oleskelualueen luomisen, kun taas pitkä osa säilytyslaatikolla tarjoaa lisätilaa peitoille, tyynyille tai muille tavaroille.
Se on erinomainen valinta tilaviin olohuoneisiin, joissa arvostetaan modernia muotoilua, käytännöllisyyttä ja korkeaa mukavuustasoa.
| Paino | 159,3 kg |
|---|---|
| Mitat | 294 × 110 × 77 cm (senttimetri) |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Harmaa |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Ilgis | 294/174 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 77/64 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days





