* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Kulmasohva DAVINCI MILLENIUM-04 RV, Ruskea
1313,00 €
Varastossa: 4
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistus: Istuinosa: gobeliini; vaahtomuovi 28 DNS;
- Ominaisuudet: Sähköinen ulosvedettävä moduuli (kaukosäätimellä ohjattava), pidennetty istuinosa nostettavalla säilytystilalla.
- Pidennetty istuinosa oikealla puolella
- Mitat: pituus: 238/153 cm; leveys: 105 cm; korkeus: 94 cm
- Väri – ruskea. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi.)
Tämä toiminnallinen kulmasohva yhdistää mukavuuden ja modernin teknologian. Pidennettyyn istuinosaan on sijoitettu tilava säilytystila, joka sopii erinomaisesti vilttien, tyynyjen tai muiden tavaroiden säilyttämiseen. Sähköinen ulosvedettävä moduuli, jota ohjataan kaukosäätimellä, mahdollistaa istuinosan helpon pidentämisen ja mukavan lepoalueen luomisen.
Tämä sohva on erinomainen valinta niille, jotka etsivät tyylikästä, käytännöllistä ja monikäyttöistä huonekalua olohuoneeseensa.
| Paino | 115 kg |
|---|---|
| Mitat | 238 × 105 × 94 cm (senttimetri) |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Malmi |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Ilgis | 238 / 153 cm |
| Plotis | 105 cm |
| Aukštis | 94 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days





