Dobok 126 / Sonata Super Matt kokoontaitettava ruokapöytä, Musta
469,00 €
Varastossa: 2
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 126 cm (126 + 34 cm), leveys – 126 cm, korkeus – 76 cm;
- Väri – pöytälevy: musta (marmorijäljitelmä) , jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä eri näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs Dobok 126 / Sonata Super Matt pyöreä jatkettava ruokapöytä. Musta marmoripinta. Voidaan helposti jatkaa 126 cm:stä 160 cm:iin (126 + 34 cm). Ihanteellinen valinta sekä pienempiin että keskikokoisiin tiloihin.
Tämä tyylikäs soikea ruokapöytä tuo sisustukseen ripauksen eleganssia ja kodikkuutta. Dobok 126 / Sonata Super Matt -laajennuspöydässä yhdistyvät estetiikka ja toiminnallisuus, ja se on tyylikäs ja käytännöllinen ratkaisu ruokailu- tai asuintilaasi.
| Paino | 43 kg |
|---|---|
| Mitat | 126 × 126 × 76 cm (senttimetri) |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Tyyli | Moderni |
| Forma | Pyöreä |
| Väri | Musta |
| Pöydän jalat | Metalli 30x50x1,5 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Korkeus | 76 cm |
| Ilgis | 126 cm |
| Leveys | 126 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 160 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saatavilla osoitteessa |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







