Sivupöytä Klint 40 / Bianco High Gloss, Ruskeanharmaa (marmorikuvio)
73,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytien pinnoilla), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 40 cm, leveys – 40 cm, korkeus – 55 cm;
- Väri – pöytälevy: ruskeanharmaa (marmorikuvio), pöydän jalat: mustat. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näytön asetuksista)
Tyylikäs pyöreä sivupöytä Klint 40 / Bianco High Gloss on moderni ja monipuolinen valinta mihin tahansa sisustukseen. Tämä kompakti pöytä sopii täydellisesti sohva-, sängyn- tai nojatuolin viereen – niin olohuoneeseen kuin makuuhuoneeseenkin. Sen kevyt rakenne mahdollistaa helpon siirtelyn haluttuun paikkaan.
| Paino | 9 kg |
|---|---|
| Mitat | 40 × 40 × 55 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Harmaa, Malmi |
| Materiaali | |
| Tyyppi | Kahvipöytä, Sivupöytä |
| Korkeus | 55 cm |
| Leveys | 40 cm |
| Ilgis | 40 cm |
| Forma | Pyöreä |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days


