Kokoontaitettava ruokapöytä Opera 180 / Lagina Super Matt, harmaa
644,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 180 cm (+ 60 cm), leveys – 100 cm, korkeus – 76 cm;
- Paino: 54,6 kg
- Väri – pöytälevy: harmaa (marmorijäljitelmä), pöydän jalat: musta (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvien sävyistä johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Suorakulmainen jatkettava ruokapöytä Opera 180 / Lagina Super Matt. Harmaa marmorin jäljitelmäpöytälevy. Voidaan helposti pidentää 180 cm:stä 240 cm:iin (180 + 60 cm).
Tämä tyylikäs jatkettava ruokapöytä erottuu värillisestä marmorijäljitelmästä ja mielenkiintoisista, tyylikkäistä jaloista, jotka tuovat tilaan modernin ja ylellisen ilmeen. Pöytä on helposti jatkettavissa 180 cm:stä 240 cm:iin (180 + 60 cm), joten se on täydellinen valinta sekä rentoon ruokailuun että suurempiin tilaisuuksiin.
| Paino | 54,6 kg |
|---|---|
| Mitat | 180 × 100 × 76 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Harmaa |
| Pöydän jalat | Metalli 40x80x1,5 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Korkeus | 76 cm |
| Leveys | 100 cm |
| Ilgis | 180 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 240 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days
















