* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Pöytä Klint 60 / Cosmos High Gloss, Musta (marmorikuvio)
92,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinta, jota käytetään pöytien pinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 60 cm, leveys – 60 cm, korkeus – 45 cm;
- Väri – pöytälevy: musta (marmorikuvio), pöydän jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Pyöreä sohvapöytä Klint 60 / Cosmos High Gloss on moderni ja tyylikäs ratkaisu olohuoneeseesi tai rentoutumisalueellesi. Musta pöytälevy hienovaraisella marmorikuviolla tuo eleganssia. Tämä sohvapöytä sopii erinomaisesti sekä moderniin että klassiseen sisustukseen.
| Paino | 12 kg |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 45 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Musta |
| Medžiaga | |
| Tyyppi | Kahvipöytä |
| Aukštis | 45 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Ilgis | 60 cm |
| Forma | Pyöreä |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days



