* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokailutuoli Amalia, harmaa (Copy)
132,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: (Martindale – kulutuskestävyys 50.000)), vaahtomuovin tiheys: 35 kg/m³ (35 dns), selkänojan vaahtomuovin tiheys: 28 kg/m³ (28 dns).
- Mitat: leveys – 57 cm, syvyys – 60 cm, korkeus – 85 cm.
- Paino: 8 kg
- Väri: harmaa. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni ruokailutuoli, jossa on pyöreät käsinojat ja ergonominen selkänoja, joka sopii täydellisesti sekä moderniin että klassiseen sisustukseen.
Leo-kangas on pehmeä ja kestävä veluurikangas, jossa on ainutlaatuinen kuvio, joka antaa sille omaleimaisen ilmeen. Lisäpehmuste tekee kankaasta erittäin pehmeän ja mukavan.
Kestävä – vahvistettu vuori takaa kestävyyden ja kulutuskestävyyden.
Helppohoitoisuus – erityinen pintakäsittely tekee kankaasta helposti puhdistettavan ja huollettavan.
Miellyttävä – pehmeä ja miellyttävän tuntuinen pinta takaa maksimaalisen mukavuuden.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 8 kg |
|---|---|
| Mitat | 57 × 60 × 85 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Harmaa |
| Medžiaga | Gobeliini |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Aukštis | 85 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Plotis | 57 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







