* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokatuoli Kent / Haga 30, Ruskea
139,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosan materiaali: kangas (100 % polyesteri (Martindale – kulutuskestävyys 60 000)), vaahtomuovin tiheys: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mitat: leveys – 61 cm, syvyys – 63,5 cm, korkeus – 88 cm, istuinkorkeus – 49,5 cm
- Väri: istuin: ruskea, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni Kent-ruokailutuoli, jossa on hienovaraisesti kaarevat käsinojat, korkea selkänoja ja kuvioitu kangas, takaa mukavuuden ja viihtyisyyden ruokasalissa, olohuoneessa tai jopa työtilassa.
HAGA on kangas, jonka paksu kudos takaa poikkeuksellisen lujuuden ja vakauden. Miellyttävän tuntuinen, pehmeä ja mukava.
Erittäin kestävä: Martindale – hankauskestävyys 60.000, mikä takaa kestävyyden kovassakin käytössä ja kuplimisen kestävyyden.
Kulutuksenkestävä: hyvä värin ja rakenteen säilyminen
Värin valonkestävyys: kangas säilyttää värinsä pitkään.
Tukeva rakenne: paksu kudonta antaa kankaalle vakauden ja laadun tunteen.
Repeytymisen ja mekaanisten vaurioiden kestävä.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 10,1 kg |
|---|---|
| Mitat | 61 × 63,5 × 88 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Malmi |
| Medžiaga | Gobeliini |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Aukštis | 88 cm |
| Syvyys | 63,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days










