* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokailutuoli Mio / Raven 30, Ruskea
119,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosan materiaali: kangas, vaahtomuovin tiheys: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mitat: leveys – 61 cm, syvyys – 63,5 cm, korkeus – 88 cm, istuinkorkeus: 50 cm
- Väri: istuin: ruskea, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni Mio-ruokatuoli, jossa on pehmeä pyöreä istuin ja ergonominen selkänoja, tarjoaa mukavuutta ja tyyliä. Tyylikkään muotoilunsa ja vakaan rakenteensa ansiosta se sopii monenlaiseen sisustukseen.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 10,1 kg |
|---|---|
| Mitat | 61 × 63,5 × 88 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Malmi |
| Medžiaga | Gobeliini |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Aukštis | 85,5 cm |
| Plotis | 59 cm |
| Syvyys | 62,5 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days








