* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokatuoli Pari/Anka 04-Swivel Conic KD, Vaaleanharmaa
106,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuin: sametti/velour;vaahtomuovi 32dns
- Mitat: leveys – 77 cm, syvyys – 63 cm, korkeus – 85 cm;
- Paino: 17 kg
- Väri – istuin: vaaleanharmaa. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni, vaaleanharmaa ruokatuoli käsinojilla Pari/Anka 04-Swivel Conic KD. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle.
Tämä vaaleanharmaa moderni nojatuoli käsinojilla tarjoaa poikkeuksellista mukavuutta. Sen tyylikäs muotoilu korostaa sisustusta ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Mukavien käsinojien ja ergonomisen muodon ansiosta voit nauttia mukavuudesta ruokailutilassa tai olohuoneessa. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle. Tämä ruokailutuoli on täydellinen valinta moderniin ja toimivaan kotiin.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 16,7 kg |
|---|---|
| Mitat | 77 × 63 × 85 cm (senttimetri) |
| Spalva | Harmaa |
| Istumapaikat | Veliour |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Syvyys | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days











