* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokatuoli Ronda / Lotta 43, Suklaanväri
118,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: sametti, vaahtomuovin tiheys: 35 kg/m³ (35 dns), selkänojan vaahtomuovin tiheys: 28 kg/m³ (28 dns)
- Mitat: leveys – 61 cm, syvyys – 62,5 cm, korkeus – 83,5 cm, istuinkorkeus – 50 cm
- Väri: istuinosa: suklaa (ruskea), jalat: musta.(Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista eri näyttöasetusten vuoksi)
Moderni ruokapöydän tuoli käsinojilla Ronda / Lotta 43
Tämä moderni ruokapöydän tuoli erottuu tyylikkäällä muotoilullaan, hienovaraisesti kaarevilla käsinojillaan ja ergonomisesti muotoillulla selkänojallaan, joka tarjoaa lisätukea selälle. Laadukas samettikangas takaa miellyttävän kosketuksen ja kodikkaan tunnelman mihin tahansa sisustukseen.
Monipuolisen muotoilunsa ansiosta tämä tuoli sopii erinomaisesti ruokasaliin, olohuoneeseen tai jopa työpisteeseen ja antaa tilalle modernin ja tyylikkään tunnelman.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 10,2 kg |
|---|---|
| Mitat | 51 × 62,5 × 83,5 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Malmi |
| Medžiaga | Sametti |
| Istumapaikat | Sametti |
| Aukštis | 88 cm |
| Syvyys | 63,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







