* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöydän tuoli Barka/Uras 12-Conic KD, harmaa
63,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa – keinonahka; vaahtomuovi 22 DNS; jalat – metallia.
- Mitat: leveys – 50 cm, syvyys – 60 cm, korkeus – 93 cm, istuinkorkeus – 47,5 cm.
- Väri: istuinosa – harmaa, jalat – mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tämä tyylikkäästi suunniteltu ruokatuoli Barka/Uras12-Conic KD tarjoaa mukavan selkänojan ja istuimen. Metallijalat tuovat vakautta ja modernia tuntua. Minimalistisen ja viihtyisän designinsa ansiosta tuoli sopii erinomaisesti sekä nykyaikaiseen että klassiseen sisustukseen tuoden tilaan hienovaraista eleganssia.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 6,8 kg |
|---|---|
| Mitat | 50 × 60 × 93 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa |
| Istumapaikat | Sametti/veluuri |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 93 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Plotis | 50 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days



