* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokatuoli Beverly UF995-21, Ruskea
Alkuperäinen hinta oli: 68,00 €.55,00 €Nykyinen hinta on: 55,00 €.-19% OFF
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistus: Istuinosa: kangas; Vaahtomuovin tiheys: 22 kg/m³ (22 dns); Selkänoja: taivutettu puinen selkälevy; Jalat: metalliset, musta jauhemaalipinnoite; Säädettävät tukinojajalat
- Mitat: leveys – 46 cm, syvyys – 58 cm, korkeus – 97 cm, istuimen korkeus – 43 cm, istuimen syvyys – 40 cm, selkänojan korkeus – 37 cm
- Väri: istuin: ruskea, jalat: musta. (Huonekalun sävy voi hieman poiketa kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näytön asetuksista)
Beverly UF995-21 – moderni ja mukava ruokatuoli, jonka istuinosa on verhoiltu sammaleen (vihreällä) värisellä kankaalla ja ergonominen selkänoja on valmistettu taivutetusta puusta. Metallijalat takaavat vakauden ja kestävyyden, ja säädettävät tuet mahdollistavat tuolin helpon sovittamisen erilaisille lattioille. Minimalistisen designinsa ansiosta tämä tuoli sopii erinomaisesti ruokailutilaan, keittiöön tai työtilaan.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 5 kg |
|---|---|
| Mitat | 58 × 46 × 97 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Malmi |
| Medžiaga | Gobeliini |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Aukštis | 97 cm |
| Plotis | 46 cm |
| Syvyys | 58 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days





