* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokatuoli Kent / Cremona 04, Hiekanväri
139,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: (Martindale – kulutuskestävyys 50.000)), vaahtomuovin tiheys: 35 kg/m³ (35 dns), selkänojan vaahtomuovin tiheys: 28 kg/m³ (28 dns).
- Mitat: leveys – 61 cm, syvyys – 63,5 cm, korkeus – 88 cm.
- Paino: 10,1 kg
- Väri: istuin: beige, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni Kent-ruokailutuoli, jossa on hienovaraisesti kaarevat käsinojat, korkea selkänoja ja kuvioitu kangas, takaa mukavuuden ja viihtyisyyden ruokasalissa, olohuoneessa tai jopa työtilassa.
Cremona on korkealaatuinen kangas, joka on erittäin kestävä ja mukava. Tämä kangas antaa ainutlaatuisen ulkonäön ja pitkäaikaisen käytön.
Kestävä: kankaalla on korkea repeämis- ja vetolujuus, joten se on kestävä ja kulutusta kestävä.
Kulutuskestävyys: Martindale – kulumiskestävyys 50 000, joten se soveltuu raskaaseen käyttöön.
Repäisynkestävä: Kankaalla on korkea repäisynkestävyys.
Värinkestävyys: kangas kestää valolle altistumisen aiheuttamaa värin häviämistä.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 10,1 kg |
|---|---|
| Mitat | 61 × 63,5 × 88 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Hiekka |
| Medžiaga | Gobeliini |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Aukštis | 88 cm |
| Syvyys | 63,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days












