* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöydän tuoli Rarra/Glow 4-Conic K, ruskeanharmaa
99,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuin: gobelene (premium line); porolon 32dns;
- Mitat: leveys – 59 cm, syvyys – 60 cm, korkeus – 85 cm;
- Paino (kpl): 7,6kg
- Väri: istuinosa: ruskeanharmaa, jalat: musta. (Huonekalujen sävy todellisuudessa voi hieman poiketa kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni ruokailutuoli käsinojilla Rarra/Glow 4-Conic K
Tämä moderni ruskeanharmaa Rarra/Glow 4-Conic K -ruokailutuoli käsinojilla sopii täydellisesti tyylikkääseen ja nykyaikaiseen sisustukseen. Ergonominen muotoilu tarjoaa maksimaalisen mukavuuden ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Sen tyylikäs muoto ja eksklusiivinen kangas (premium line) tekevät siitä toimivan sisustuksen korostuksen ja täydellisen valinnan ruokailutilaan tai olohuoneeseen.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 7,6 kg |
|---|---|
| Mitat | 59 × 60 × 85 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa, Malmi |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Plotis | 59 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days






