Ruokailutuoli Vika/Anka 05-Conic KD, Harmaa
73,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa – sametti/veluuri; vaahtomuovi 22 DNS; jalat – metalli.
- Mitat: leveys – 48 cm, syvyys – 58 cm, korkeus – 90 cm, istuinkorkeus – 48,5 cm.
- Väri: istuinosa – harmaa, jalat – mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tämä moderni ruokailutuoli Vika/Anka 05-Conic KD minimalistisilla metallijaloilla on mukava ja tyylikäs. Ergonominen muoto takaa mukavan istumisen ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Yleismaailmallisen muotoilunsa ansiosta se sopii helposti sekä moderniin että klassiseen sisustukseen, tuoden tilaan viihtyisyyttä ja tyyliä.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 6,8 kg |
|---|---|
| Mitat | 48 × 58 × 90 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Harmaa |
| Istumapaikat | Sametti/veluuri |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Korkeus | 90 cm |
| Syvyys | 58 cm |
| Leveys | 48 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days



